MÖBLER / Bord / Matbord 9917691
nr 991 7691
Matbord
Teak, längd: 135 cm, djup: 85 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:29:20
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr